Замість того, аби дбати про тварин, з них – знущалися + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці Київщини розпочали кримінальне провадження щодо жорстокої поведінки із тваринами.
Про це повідомляє поліція Київської області.
Зазначається, що в одному з притулків в області в неналежних умовах утримують тварин. Крім того, поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили публікацію про можливе знущання з тварин у тому ж притулку.
Це сталося у Броварському районі Київської області. Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини та проводять ретельну перевірку.
