Замість нових запчастин для тепловозів продали АТ «Укрзалізниця» вживані на 1,5 млн грн – судитимуть постачальника + ФОТО

Кримінал 10:24, 21.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Печерською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства за фактом привласнення грошей в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану.

У 2022 році АТ «Укрзалізниця» уклала з підприємством договір на постачання запчастин до тепловозів на суму понад 11,2 млн грн. Пізніше товарознавчою експертизою було підтверджено, що поставлені запчастини – вживані та не відповідають технічним вимогам закупівлі.

Внаслідок таких дій директора приватного підприємства АТ «Укрзалізниця» завдано матеріальних збитків на майже 1,5 млн гривень.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років.

 

Нагору