Замість дерев – МАФ: у Києві вночі встановили величезний кіоск впритул до житлового будинку,

 Поділитися

Поділитися в

У Києві у Дніпровському районі, за адресою Миропільська, 29 збудували величезний МАФ на прибудинковій території будинку. Площа споруди – понад 500 кв метрів.

Про це повідомляє телеканал “Київ”.

Що найцікавіше, кажуть жителі, усі роботи зі встановлення МАФу виконувалися вночі.

Як розповіла голова будинкового комітету Ольга, о пів на третю ночі був чутний страшний гуркіт. Мешканці побачили, що спершу поставили каркас та привезли на територію один МАФ. А наступної ночі встановили й інші споруди. Більше того – кіоски розмістили з порушеннями пожежної безпеки – впритул до будинку. Хоча, за правилами він має за 8 метрів від будинку. Жителі скаржаться, що боротьба із встановленими спорудами триває вже довго.

Люди навіть зверталися до поліції, але жодних дій від правоохоронців не було.

За словами депутата Київради Юрія Федоренка, встановлення цього МАФу є незаконним. Проте остаточне рішення може дати лише Державний архітектурний контроль. Він також зазначив, що проблеми із цією ділянкою продовжуються з 2003 року.

Наразі вирішується питання про демонтаж цієї споруди. Депутат також зазначив, що у цій ситуації дуже важливе втручання поліції, і закликав правоохоронців не ігнорувати правопорушення та підтримувати благоустрій району.

Нагору