«Замінували» коледж у Києві: два студенти можуть провести 8 років за ґратами

Діти, Кримінал 08:19, 27.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Столичні слідчі розпочали кримінальне провадження у справі двох «мінерів».

У одному з коледжів Києва студент поставив на зарядку мобільний телефон. Тимчасом двоє його колег по навчанню подзвонили з його номера до поліції й повідомили, що «замінування» закладу.

Як виявилось, вони хотіли просто пожартувати.

Але жарт вилився у серйозну справу. До коледжу прийшла поліція. Правоохоронці оглянули приміщення навчального закладу.

Жодних небезпечних предметів чи речовин вони не виявили. Поліція встановила власника мобільного телефону, з якого надійшов виклик, а потім знайшла і «жартівників».

Мобільний, з якого дзвонили до поліції псевдомінувальники.

За цим фактом слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за статтею — свідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Нагору