Замалювати напис “Де наш перехід?” намагалися вночі — ГО Пасажири Києва
Поділитися в
Копіювати посилання
“Метро Університет. 7:40. Хтось мабуть вночі наймагався замалювати надпис «Де наш перехід?». Але не склалося. Надпис залишається чітким і зрозумілим для читання”, – написали у групі Пасажири Києва.
Плакат з qr кодом висить. Люди можуть перейти за ним та почитати, чому тут досі немає інклюзивного наземного переходу.
Нагадаємо, що на метро Університет активісти намалювали наземний перехід словами «Де наш перехід?».
Також висить банер з QR-кодом, що веде на детальне пояснення, чому там потрібен наземний перехід і через які перепони його за 5 років не зробили.
Нагадаємо, що проект наземного переходу біля метро переміг на Громадському бюджеті, зрештою був підтриманий міською владою, але 9 разів патрульна поліція відмовляла в його погодженні.
