Захопила земельну ділянку в Національному природному парку «Голосіївський» та збудувала на ній дачний будинок – поліцейські Києва повідомили про підозру підприємиці

Кримінал 11:15, 30.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Слідством встановлено, що підозрювана самовільно зайняла земельну ділянку площею 0,8 га, розташовану на території Національного природного парку «Голосіївський», яка належить до земель природо-заповідного фонду.

 

Жінка обгородила захоплену ділянку парканом, після чого збудувала на ній садовий будинок. Надалі правопорушниця отримала підроблений технічний паспорт на об’єкт нерухомості, на підставі якого було проведено державну реєстрацію права приватної власності на вищевказаний будинок.

 

Унаслідок протиправних дій киянки територіальній громаді Києва завдано екологічних збитків.

Нагору