Забув де припаркувався та повідомив про викрадення авто
Поліція 13:18, 1.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора чоловік позвонив в поліцію та повідомив, що його авто викрали у Голосіївському районі.
Копи обстежили прилеглу територію та знайшли автомобіль заявника на сусідній вулиці. Він був зачинений та не пошкоджений.
Чоловік пояснив, що поспішав та забув де припаркувався. Тож інспектори винесли на чоловіка постанову.