За тиждень у столиці демонтували 110 незаконних споруд

Благоустрій 13:27, 30.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

110 — саме стільки елементів благоустрою зникло з вулиць міста за минулий робочий тиждень, повідомляє КП “Київблагоустрій”.

Серед незаконних об’єктів:

 

▫️тимчасові споруди;

◽️альтанки;

▫️огорожі;

▫️запірні пристрої;

▫️літні майданчики;

▫️термінал самообслуговування;

▫️елементи стихійної торгівлі;

▫️паркувальний майданчик;

▫️залишки постаменту одного з радянських пам’ятників.

 

💪 І це саме той випадок, коли “мінус” для тимчасових сПродуктивний демонтажний тиждень: підбиваємо підсумки

✔️ 110 — саме стільки елементів благоустрою зникло з вулиць міста за минулий робочий тиждень.

Чого тільки не довелось демонтовувати працівникам КП “Київблагоустрій”. Серед незаконних об’єктів:

▫️тимчасові споруди;
◽️альтанки;
▫️огорожі;
▫️запірні пристрої;
▫️літні майданчики;
▫️термінал самообслуговування;
▫️елементи стихійної торгівлі;
▫️паркувальний майданчик;
▫️залишки постаменту одного з радянських пам’ятників.

Нагору