За минулий тиждень Нацбанк продав найбільше валюти на міжбанку з початку року
Аналітика 16:41, 25.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За тиждень з 19.02, до 23.02 2024 року НБУ продав 648,8 мільйона доларів, а купив — 0,97 млн дол.
Загалом від початку року Нацбанк продав майже 3,8 млрд дол, тоді як купив майже 18.3 млн дол.
Попит на долар на валютному ринку стабільно високий, а НБУ щотижня витрачає кілька сотень мільйонів доларів для підтримки хоч якоїсь курсової стабільності.
Що буде із гривнею далі й чим закінчиться нинішня валютна лихоманка, пояснює Наталія Бойко.