За минулі вихідні патрульні виявили 8 осіб з, ймовірно, наркотичними речовинами + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Перша подія сталася у Святошинському районі, де на лінію 112 надійшло повідомлення про домашнє насильство.
Поліцейські, які прибули на місце події, заспокоїли кривдника, який перебував з ознаками наркотичного сп’яніння.
Спілкуючись із чоловіком, охоронці порядку побачили на столі пакетик з білою кристалічною речовиною. Громадянин зізнався, що це амфетамін.
Інший випадок стався у Шевченківському районі. Там патрульні зупинили підозрілого чоловіка.
Під час поверхневої перевірки інспектори виявили у нього пакетик із речовиною, ймовірно, наркотичної дії.
В усіх випадках поліцейські затримували осіб та викликали на місце слідчо-оперативну групу.
