За добу у Києві випала рекордна за 90 років кількість опадів

Суспільство 13:04, 6.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 квітня, в Києві оновлено рекорд добової кількості опадів. Попередній рекорд тримався 90 років. Так, у столиці було зафіксовано рекордну кількість опадів – 20,6 мм.
Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих та актуальних новин Києва, столичного регіону та України.

Рекорд добової кількості опадів у Києві. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 5 квітня у столиці було зафіксовано рекордну кількість опадів – 20,6 мм, що на 3,4 мм більше, ніж попередній рекорд 1933 року, коли випало 17,2 мм опадів, – йдеться в повідомленні.

Також ми розповідали, що за даними спостережень метеорологів, перший місяць весни 2023 року в Києві виявився теплішим, ніж за багаторічний період спостережень. Середня температура березня була близькою до 4,8 °С, що більш як на 2 градуси више за середню (2,5 °С). Також березень був багатий на снігопади, туман, дощі та сильний вітер.
Крім того, раніше писали про те, що через негоду на Київщині деякі населені пункти залишилися без електропостачання. Зокрема без світла наразі мешканці Броварів та села Княжичі.
Джерело: 44.ua

Нагору