За $10 000 лікували вигадані хвороби заради відстрочки
Кримінал 10:52, 16.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Схемщик обіцяв домовитися з лікарями Київської міської клінічної лікарні №18 про те, що чоловіка фіктивно лікуватимуть з низкою діагнозів, через які ВЛК визнає його непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін 6-12 місяців.
За ці гроші чоловіку мали діагностувати важке захворювання щитовидки, що вимагає щоденного прийому гормонів.
Гроші схемщик отримував частинами поетапно. Під час одержання останньої частини суми – $3000 його затримали. Згодом медичні документи «пацієнта» вилучили у лікарні, де чоловіка фіктивно лікували від вигаданих хвороб.
