З’явилися фото проекту парку на озері Срібний кіл + ФОТО

Місто, Суспільство 10:32, 11.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Києві презентували проєкт майбутнього парку на озері Срібний кіл між станціями метро “Осокорки” та “Позняки”.

Про це розповіли на сторінці парку у Facebook.

Там зауважили, що у зв’язку з надскладною епідеміологічною ситуацією у Києві та через відповідні обмеження «червоної зони», вирішили відмовитись від проведення громадських обговорень проєкту парку «Срібний Кіл» у звичному форматі та провести їх в онлайн форматі.

Будівництво парку буде розбито на п’ять черг.

Судячи з фото проекту там планують зробити спортивні майданчики, майданчик для гри в теніс, кілька дитячих ігрових майданчиків, інклюзивний оглядовий майданчик, зона тихого відпочинку, зона для вигулу собак, памп-трек, набережна з фонтаном, амфітеатр з фонтаном, альтанки тощо.

Kyiv Media

До слова, кияни можуть ознайомитись з усіма матеріалами проекту та надати свої пропозиції або зауваження шляхом заповнення спеціальної форми. Кожна пропозиція та зауваження будуть опрацьовані в тісній комунікації з проєктантом та будуть враховані для другого етапу обговорень.

Подати пропозиції можна до 22 листопада. 

Другий етап буде проводитись у форматі онлайн-трансляції. Будуть обговорені пропозиції та зауваження, які були надані громадою під час першого етапу. Відповідно за результатами другого етапу буде затверджено остаточний перелік правок та доповнень, які будуть рекомендовані до внесення в проєкт.

Джерело: kyiv.media

Нагору