З вулиць Києва за місяць прибрали рекордну кількість незаконних вивісок
Поділитися в
Копіювати посилання
У вересні у столиці демонтували рекордну від початку року кількість незаконних рекламних конструкцій – 2117. Попередній найвищий показник був у квітні — 2065 демонтажів.
Як повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА, у перший місяць осені місто звільнили від:
1238 — конструкцій на фасадах будівель;
425 — конструкцій на парканах;
344 — штендерів;
91 — наземної конструкції;
18 — конструкцій на дахах;
1 — конструкції на опорах та об’єктах транспорту.
Зазначимо, з початку 2025 року у столиці вже демонтували 16 990 конструкцій.
«Це частина системної роботи, спрямованої на очищення міського простору від візуального хаосу», – наголосили у «Київрекламі».

Столичний бізнес закликають дотримуватися правил розміщення реклами та вивісок, щоб уникнути штрафів та демонтажу.