З вулиць Києва за місяць прибрали рекордну кількість незаконних вивісок

Благоустрій 16:44, 3.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У вересні у столиці демонтували рекордну від початку року кількість незаконних рекламних конструкцій – 2117. Попередній найвищий показник був у квітні — 2065 демонтажів.

Як повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА, у перший місяць осені місто звільнили від:

1238 — конструкцій на фасадах будівель;

425 — конструкцій на парканах;

344 — штендерів;

91 — наземної конструкції;

18 — конструкцій на дахах;

1 — конструкції на опорах та об’єктах транспорту.

Зазначимо, з початку 2025 року у столиці вже демонтували 16 990 конструкцій.

«Це частина системної роботи, спрямованої на очищення міського простору від візуального хаосу», – наголосили у «Київрекламі».

Столичний бізнес закликають дотримуватися правил розміщення реклами та вивісок, щоб уникнути штрафів та демонтажу.

Нагору