З вулиць Києва у квітні демонтували рекордну кількість незаконних вивісок
Благоустрій 12:47, 8.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом квітня у столиці продовжувався демонтаж рекламних конструкцій, які були встановлені з порушеннями дизайн-коду міста.
Як повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА, за цей період з вулиць прибрали рекордну кількість об’єктів. Серед них — 2 065 рекламних конструкцій та вивісок.
Як зазначається, 903 з них демонтували бригади КП «Київреклама», а ще 1 162 — власники прибрали самостійно.
Таким чином Київ став чистішим, впорядкованішим і естетично привабливішим.
