З понеділка станція столичного метрополітену «Мінська» запрацює на два виходи

Суспільство 12:09, 15.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

У понеділок, 17 квітня, станція київського метрополітену «Мінська» запрацює на два виходи.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Скоріше долучайтесь та читайте.
Зазначається, що графік роботи вестибюлю в напрямку «Героїв Дніпра» – з 05:24 до 22:24, а вестибюлю в напрямку «Оболоні» – з 05:27 до 22:27.

Як ми писали раніше, 14 квітня, під час ранкового «піку» на станції «Дружби народів» пасажир впав на колії. Інцидент трапився о 7:10 та спричинив обмеження в роботі зеленої лінії на 30 хвилин
Також розповідали, що у столичній підземці збираються запровадити відповідальність за порушення правил користування метрополітеном.
Джерело: 44.ua

Нагору