З 20 жовтня у Києві розпочнеться опалювальний сезон – мер Кличко

Суспільство 16:36, 19.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 20 жовтня, у Києві розпочнеться опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання.
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.

В складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об’єкти критичної інфраструктури, намагається залишити українців без життєво необхідних послуг, – зазначив мер Києва.

Крім того, він сказав, що місто збільшило на 10% чисельність аварійно-рятувальних служб, придбало додаткову техніку та матеріали.

Рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили виходячи, насамперед, з погодних умов. Поступове похолодання та низьку температуру вночі. Також важливим чинником для початку опалювального сезону є необхідність економити електроенергію. Щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери і не перевантажували систему електропостачання, – наголосив очільник столиці.

Також він сказав, заклади соціальної сфери розпочали підключати раніше – за індивідуальними заявками. Крім того, багато з них оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально.
Нагадаємо, ми писали раніше про те, що 7 жовтня у Києві розпочався опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери.
Також повідомляли, що міська влада Києва розробила для мешканців столиці інфографіку з орієнтовною потужністю електроенергії на квартиру та окремих електроприладів.
Джерело: 44.ua

Нагору