Ювенальні інспектори Дніпровського управління поліції провели для вихованців садочку урок безпеки + ФОТО

Безпека, Діти, Поліція 14:30, 23.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці разом із рятувальниками та медиками поспілкувалися з дошкільнятами про мінну безпеку, а також про те, як діяти в разі надзвичайної ситуації. Також поліцейські познайомили малечу зі своїми чотирилапими напарниками та продемонстрували службовий транспорт.

У рамках “Тижня безпеки дитини” ювенальні поліцейські Дніпровського управління поліції Дмитро Литовченко та Андрій Мартинов спільно з рятувальниками, кінологами та лікарями екстреної медичної допомоги провели для вихованців дошкільного освітнього закладу № 62 «Зернятко» інтерактивне заняття. Фахівці розповіли дітям та педагогам про алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, про небезпеку вибухових пристроїв, а також про безпечну поведінку на вулиці, вдома та в дитячому садочку.

Крім цього, правоохоронці продемонстрували малечі вправність службових собак Вольфа та Чари, чим викликали шквал позитивних емоцій та море дитячих усмішок. Також малюки дослідили службовий транспорт фахівців профільних служб та могли відчути себе в ролі поліцейських, рятувальників і лікарів.

Натомість адміністрація дошкільного закладу нагородила ювенальних поліцейських та інших гостей подяками, а діти повідомили, що з нетерпінням чекають на нову зустріч.

Відділ комунікації поліції Києва

 

Нагору