Як уникнути перевантаження електромереж взимку: в КМДА розробили поради

Суспільство 17:51, 6.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Міська влада розробила для мешканців столиці інфографіку з орієнтовною потужністю електроенергії на квартиру та окремих електроприладів.
Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
В КМДА наголосили, що киянам необхідно перевірити потужність своїх електроприладів, щоб знати, які з них бажано не вмикати одночасно. Адже це може спричинити перенавантаження в роботі електросистем і можливість аварійних ситуацій.

Електричне обладнання та мережі повинні стабільно працювати взимку в умовах підвищеного навантаження. Адже система електропостачання є резервною для забезпечення тепла. Однак у разі увімкнення всіх потужних електроприладів не уникнути перенавантаження, – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що столиця готується до зими максимально відповідально: придбано резервне паливо і генератори. Житлові будинки – на фінальній стадії отримання актів готовності до зими. Нагадаємо, що протягом серпня та вересня міська влада також здійснила перевірки електромереж та електрообладнання в усіх районах Києва.
Рішення про старт опалювального сезону місто традиційно прийматиме на основі прогнозу погоди, враховуючи раціональне використання енергоносіїв і комфорт людей.

Раніше ми розповідали, коли у Києві розпочнеться опалювальний сезон.
Також вас може зацікавити: Київ відправив у Дніпро 30 автобусів, – ФОТО, ВІДЕО
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору