Як у Києві з 1 вересня працюватимуть школи та навчатимуться діти, – ФОТО

Суспільство 16:07, 26.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві для очного навчання відкриються з 1 вересня тільки ті школи, які обладнані укриттями або поруч з ними в крокової доступності є приміщення для укриття. Тобто 22 із 421 муніципальної школи столиці працюватимуть лише онлайн, оскільки у кроковій доступності від них немає надійних укриттів.
Про це розповів міський голова Києва Віталій Кличко.

Долучайтесь та читайте наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин.
За словами мера, вже всі освітні установи Києва пройшли перевірку на предмет укриттів. Відомо, що 22 школи не зможуть розпочати очне навчання з 1 вересня.

Нагадаємо, ми затвердили рішення, що в очному режимі школярі навчатимуться тільки в тих освітніх установах, де є обладнані укриття або укриття – в крокової доступності. Ми завершуємо перевірку шкіл на предмет їх готовності. Оскільки безпека наших дітей в умовах війни – найголовніше. 22 з 421 муніципальної школи будуть працювати виключно онлайн, бо в крокової доступності від них немає укриттів, – розповів Віталій Кличко.

Також він зазначив, що в онлайн-режимі почне роботу ще одна школа в Подільському районі. Цей навчальний заклад найбільше постраждав під час російських обстрілів. У цій школі ще роблять ремонт.

Решта – 95% шкіл Києва працюватимуть у змішаному форматі навчання – як в очному, так і онлайн. Всі, хто виявив бажання навчатися очно, матимуть таку можливість. На сьогодні – це 132 тисячі школярів, – додав мер.

Він розповів, що в школах столиці укриття обладнані та укомплектовані. Є стільці, парти, в деяких навіть лежачі місця, ігрові кімнати, санвузли. Розмістити в цих укриттях можна до 145 тисяч осіб.

У кількох навчальних закладах робота підготовки укриттів ще триває і її планують закінчити до кінця вересня.

Протягом цього часу учителя та школярі будуть переходити в укриття, які знаходяться в крокової доступності – в школах по сусідству або метрополітен.
Кличко також розповів, що в Києві зараз перебуває 60% дітей-школярів, ще 20% перебувають за кордоном, 20% – в інших регіонах України. Понад 4 тисячі дітей-переселенців прийняли до шкіл та дитячих садків столиці.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Києві вже перевірено на наявність укриттів всі комунальні заклади освіти. Так, близько третини з них не готові до нового навчального року.
Крім того, повідомляли, що в Україні перевірили 96% шкіл та встановили, що 59% із них мають захисні споруди та можуть проводити навчання в очній формі. Так, у Києві найвищі показники готовності до освітнього процесу.
Джерело: 44.ua

Нагору