Взяла у дитини телефон подзвонити та не повернула: у Києві затримали шахрайку

Кримінал 08:07, 24.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві жінка вкрала телефон у підлітка під приводом терміново зателефонувати рідним.

Про це повідомляє столична поліція.

Днями до Солом’янського управління поліції звернувся 14-річний хлопець та сповістив, що на вулиці Ушинського до нього підійшла невідома жінка і попросила мобільний телефон, щоб терміново зателефонувати родичам. Імітуючи телефонну розмову, вона стала відходити далі, а потім зовсім зникла з поля зору.

На місце події виїхали слідчі. Вони опитали свідків та дізналися про детальні прикмети підозрюваної.

Вже наступного дня її затримали у Деснянському районі Києва. Крадійкою виявилася 26-річна уродженка Запорізької області, яка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за майнові та наркотичні злочини.

У жінки вилучили телефон хлопця та повернули його законному власнику.

За крадіжку жінку можуть позбавити волі на строк до трьох років.

Нагору