Взяла у дитини телефон подзвонити та не повернула: у Києві затримали шахрайку
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві жінка вкрала телефон у підлітка під приводом терміново зателефонувати рідним.
Днями до Солом’янського управління поліції звернувся 14-річний хлопець та сповістив, що на вулиці Ушинського до нього підійшла невідома жінка і попросила мобільний телефон, щоб терміново зателефонувати родичам. Імітуючи телефонну розмову, вона стала відходити далі, а потім зовсім зникла з поля зору.
На місце події виїхали слідчі. Вони опитали свідків та дізналися про детальні прикмети підозрюваної.
Вже наступного дня її затримали у Деснянському районі Києва. Крадійкою виявилася 26-річна уродженка Запорізької області, яка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за майнові та наркотичні злочини.
У жінки вилучили телефон хлопця та повернули його законному власнику.
За крадіжку жінку можуть позбавити волі на строк до трьох років.