Вже за місяць у Києві відкриють перший комунальний будинок для дітей з інвалідністю

Общество 15:23, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

За місяць тут оселяться вісім дітей з інвалідністю — сиріт і тих, хто залишився без батьківської опіки.

У Києві завершується підготовка до відкриття першого комунального малого групового будинок для дітей з інвалідністю, які є сиротами або залишилися без батьківської опіки.

Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Фейсбук.

Будівництво об’єкту тривало досить довго. Місце для майбутнього дому знайшли ще до початку повномасштабного вторгнення, проте війна змусила призупинити будівельні роботи.

Минулого року проєкт відновили, і наразі він знаходиться на завершальній стадії.

«Новий будиночок є повністю безбар’єрним, обладнаний власним двором та укриттям з ліфтом, що забезпечить комфорт та безпеку для майбутніх мешканців. Ще трохи фінальних приготувань — і діти отримають не просто житло, а справжній дім», — написала Марина Хонда.

Відкриття першого комунального малого групового будинку є важливим кроком у забезпеченні гідних умов проживання для дітей з особливими потребами в столиці.

Також читайте: торік в інклюзивно-ресурсних центрах столиці отримали підтримку 8,5 тисяч дітей з особливими освітніми потребами.

Нагору