Вже з понеділка на службу заступлять 16 патрульних, які успішно завершили навчання в Академії 

Поліція 15:00, 22.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Майбутні напарники та напарниці успішно подолали усі випробування й урочисто присягли на вірність українському народу.

Дисципліновані, цілеспрямовані, відповідальні та готові змінювати місто на краще. Вони стануть у стрій та пліч-о-пліч з колегами будуть патрулювати вулиці нашого міста, аби кожен її мешканець почувався у безпеці.

Нагору