Виставка хризантем у столичному парку Співоче переноситься на тиждень

Суспільство 14:01, 6.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Виставка хризантем, яка повинна була відкритися у столичному парку Співоче цієї п’ятниці 7 жовтня, переноситься на тиждень. Причиною, за словами організаторів заходу, стали стабільний холод та дуже несприятливі умови для цвітіння квітів:

Це вперше за останні 10 років, коли маємо таку холодну погоду у вересні місяці. Хризантеми дуже люблять сонце і тепло, а "зима на стовпчику термометру" сильно уповільнює цвітіння цих вибагливих рослин, – йдеться в повідомленні на офіційній Facebook- сторінці Співочого.

Організатори просять вибачення за такі форс-мажорні обставини та обіцяють, що зможуть покращити всім настрій вже наступного тижня.
Нагадаємо,що зараз в парку Співоче висадили сотні тисяч бутонів хризантем. Жителів Києва та внутрішньо переміщених осіб запрошують насолодитись різнобарвними квітковими композиціями, яскравими фотозонами, а також зонами відпочинку та дозвілля.Придбати квитки можна на офіційному сайті або на касі парку Співоче.
Часи роботи виставки: 10.00-19.00
Вартість квитків: 100 грн -дорослий, 25 грн-дитячий;
Важливо: вхід для пенсіонерів, людей з інвалідністю I-III категорій та представників ЗСУ безкоштовний. Вхід для ВПО (дорослий) з 50% знижкою.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору