Виключити хаос: мешканець Києва пропонує заборонити музику з колонок кіосків та ресторанів

Суспільство 20:24, 8.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві місцевий мешканець пропонує заборонити музику з колонок кіосків, ресторанів та кафе. Як відомо, 7 жовтня набув чинності закон про заборону аудіо забруднення в громадському транспорті. Але громадяни не зупиняються на цьому і вимагають тиші і на вулицях.
Про це ідеться у петиції автором якої є Павло Постоєнко.
На думку автора звернення, аудіо забруднення є і на вулицях міста, коли на МАФічи, на ресторані, на магазині вішають колонки, які гучно лунають на всю вулицю із рекламою чи просто хаотичним набором пісень. В тому числі й з російським репертуаром.
Ще більше новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». 

Це створює аудіо забруднення шумом не лише пішоходам, які страждають від шуму автівок, а й мешканцям прилеглих будинків, – говорить Постоєнко.

Він просить внести зміни до Правил благоустрою міста Києва та заборонити розміщувати і вмикати аудіо колонки на фасадах:

тимчасових споруд,
капітальних будівель,
стовпах (в т.ч. опорах зовнішнього освітлення)
на інших переносних (також без них) чи стаціонарних конструкціях, які можуть бути використані для аудіо відтворення для привернення уваги або розважання клієнті.

Нагадаємо, ми розповідали раніше про те, що в Україні від 7 жовтня забороняється аакустичне насильство у пасажирському транспорті.
Крім того, писали, що кияни просять міську владу заборонити встановлювати прибудови та вуличні меблі у кафе і ресторанах посеред пішохідних зон.
Джерело: 44.ua

Нагору