Вибухи у Києві: в місті працює ППО

Общество 23:02, 22.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

О 20-39 у місті пролунала «повітряна тривога», на Київ рухаються ворожі безпілотники.

Київський міський голова Віталій Кличко звернувся в особистому телеграм-каналі до містян:

«На лівому березі столиці працюють сили ППО по ворожих БпЛА. Перебувайте в укриттях!»

Нагадаємо, у п’ятницю ввечері, 21 березня, внаслідок падіння уламків збитого ворожого БпЛА сталася пожежа у багатоквартирному будинку в Подільському районі. Вогонь охопив площу у 100 квадратних метрів. Рятувальники евакуювали з будинку чотирьох людей. Вогнеборці оперативно загасили пожежу.

Мапу укриттів публікує офіційний сайт КМДА.

«Вечірній Київ» писав про те, що минулої ночі місто атакували понад пів сотні російських ударних безпілотників.

Нагору