Вибух біля будинку на Оболоні: кинули гранату з вікна
Кримінал 21:14, 27.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Оболонському районі Києва стався вибух просто біля житлового будинку. За попередньою інформацією, хтось із мешканців викинув з вікна учбову гранату, яка здетонувала біля підʼїзду.
На щастя, обійшлося без постраждалих. Поліція зʼясовує обставини події.