Вуличне освітлення у столиці працює в режимі регульованої економії, – Київміськсвітло

ЖКГ 21:13, 10.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вуличне освітлення не вимикається повністю: на окремих ділянках його інтенсивність зменшено до 30%.

Враховуючи, що освітлення вулиць є важливим для безпеки як пішоходів, так і водіїв, навіть у періоди підвищеного навантаження на енергосистему фахівці забезпечують його роботу в режимі регульованої економії.

Вказується, що робота ліхтарів визначається графіком режиму освітлення, а також типом встановлених ламп.

 

 

Нагору