Втрати ворога 15 травня: ЗСУ ліквідували 1150 окупантів та 32 артсистеми

Війна 08:21, 15.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Втрати ворога 15 травня: ЗСУ ліквідували 1150 окупантів та 32 артсистеми

За останню добу, станом на ранок 15 травня 2026 року, Сили оборони України ліквідували 1150 окупантів та знищили значну кількість ворожої техніки.

За даними Генерального штабу ЗСУ, українські захисники зосередилися на знищенні ворожої артилерії та логістичних шляхів. Протягом минулої доби втрати агресора склали:

  • 1150 осіб особового складу;
  • 32 артилерійські системи (загалом 42 085 од.);
  • 185 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн;
  • 1780 БПЛА оперативно-тактичного рівня;
  • 12 бойових броньованих машин (загалом 24 569 од.);
  • 7 наземних роботизованих систем;
  • 4 танки (загалом 11 935 од.).

Українські воїни продовжують тримати стрій та захищати країну. Дані уточнюються, бої тривають.

Нагору