Встановлюють 30-тонні споруди: ЗСУ показали, як зміцнюють позиції на Київщині, – ФОТО

Суспільство 13:05, 23.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві та області українська армія продовжує зміцнювати межі оборони за допомогою потужних вогневих споруд.
Про це повідомив командувач угруповання сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!

За словами генерал-лейтенант Олександра Павлюка, довготривалі вогневі позиції не дадуть жодного шансу ворогові захопити столицю.
Фортифікаційні споруди встановлюють на основних шляхах ймовірного висування противника, враховуючи попередній досвід початку вторгнення. Нині на взводних та ротних опорних пунктах облаштують місця для укриттів та проживання особового складу. Встановлюються вогневі позиції, відлиті із залізобетону.

Вага однієї такої конструкції становить близько 30 тонн, вона складається з кількох елементів, відлитих з армованого бетону. Це сприяє ефективному завданню вогневого ураження по ворогові та збереженню життів українських військових під час виконання бойових завдань.

Робота продовжується. Будь-які спроби противника захопити столицю – приречені! – наголошує Павлюк.

Нагадаємо, ми раніше писали, що в Києві та Київській області тривають навчання українських військових з нарощення оперативних спроможностей щодо ведення оборонної операції.
Також розповідали про те, що в Київській області нарощують багатоешелоновану систему оборони. Також у регіоні забезпечують військових усім необхідним.
Джерело: 44.ua

Нагору