Всі будинки, які лишились без світла після масованої атаки, знову підключені до енергосистеми
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В столиці застосовуються відключення. У Шевченківському, Подільському, Оболонському, Солом’янському та Святошинському районах діють стабілізаційні графіки.
На Лівому березі, а також в Голосіївському та Печерському районах діють екстрені відключення. Оселі мають 3-5 годин зі світлом і 7-12 – без.