Воду і тепло повернули всім, але світло в аварійному режимі: дані від КМВА

Суспільство 10:35, 23.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві станом на ранок, 23 грудня тепло та воду подають у штатному режимі в усі райони столиці. Зі світлом поки ситуація складна, продовжуються екстерні відключення.
Про це повідомляє начальник КМВА Сергій Попко.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини!

Тепло- і водопостачання подається в усі райони столиці в штатному режимі. Позитивної динаміки вдалося досягти за рахунок відновлювальних робіт в енергосистемі та завдяки більш свідомому споживанню електроенергії мешканцями міста, – заявив Попко.

За його словами, на верхніх поверхах багатоповерхівок, які наразі знеструмлені, можливий понижений тиск води.

Енергетики продовжують працювати над ліквідацією пошкоджень в мережі енергосистеми Києва. Місто досі живе в режимі аварійних відключень, – зазначив Попко.

Також начальник КМВА звернувся до мешканців столиці.

Не вмикайте відразу усі електроприлади у вашій оселі, коли вам подають світло. Миттєве пікове навантаження негативно впливає на мережу. Лише заощадливе споживання наблизить нас до планових відключень, – додав Попко.

Ми раніше писали про те, що у Києві трохи покращилася ситуація з енергетикою. Найскладніша ситуація залишається на Правому березі – на Куренівці та Оболоні. Водночас, Лівий берег столиці дуже близький до графіків
Також повідомляли, що ситуація з енергетикою у столиці залишається вкрай складною. Підстанції, що транспортують електрику в київський енергетичний регіон, зазнали суттєвих пошкоджень. Ральний дефіцит електроенергії в Києві складає 60-65%.
Джерело: 44.ua

Нагору