Вночі у Києві «замінували» всі вокзали та низку лікарень
Поліція 09:25, 5.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці цієї ночі надійшли повідомлення про замінування всіх вокзалів та деяких лікарень, всі «мінування» виявилися хибними.
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
«Прошу мешканців столиці зберігати спокій. Паніка, хаос, страх – цього хоче ворог. Але не отримає. Безпекова ситуація в Києві контрольована», – зазначив Попко.