Влада Києва пояснила причину відключення світла у місті

Суспільство 13:34, 10.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Станом на ранок 10 січня споживання електроенергії в Києві зросло через низьку температуру, посилену сильним вітром. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом, що є звичним для робочого дня.
Внаслідок цього зростає дефіцит потужності, повідомила Київська міська військова адміністрація.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Долучайтесь та читайте!

Для забезпечення балансу в енергосистемі Києву доведені ліміти споживання. У разі перевищення лімітів для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовуються відключення. Також через несприятливі метеоумови (поривчастий вітер) є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи, – йдеться у повідомленні.

У КМВА закликали мешканців столиці споживати електроенергію розумно, зокрема, включати потужні електроприлади почергово.

Ми розповідали раніше, що через різке зниження температури, у столиці існує дефіцит електроенергії. Таким чином, збільшилися відключення світла у домівках мешканців.
Також писали про те, що в лютому Київ, ймовірно, не залишиться у повному блекауті. Наразі реалізовується план щодо уникнення тотальних відключень світла, повідомив очільник Центру досліджень енергетики Олександр Харченко в ефірі телемарафону.
Джерело: 44.ua

Нагору