Влада Києва незаконно віддала ділянку під житлову забудову біля фунікулера

 Поділитися

Поділитися в

Київська міська рада незаконно віддала у постійне користування Службі безпеки України ділянку на вулиці Боричів Тік, 4-А у Подільському районі Києва біля фунікулера для будівництва багатоквартирного будинку.

Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Києва.

Цього року 13 серпня СБУ отримала містобуди на проєктування житлового будинку на вказаній ділянці.

Про це повідомляє видання nerukhomi.ua.

Рішення про передачу ділянки площею 0,26 га під житлову забудову з підземним паркінгом у центрі столиці Київрада ухвалила у травні 2004 року терміном на 5 років. Однак, через півроку після закінчення терміну договору оренди у жовтні 2010 року СБУ звернулася до Київради з проханням внести зміни до рішення 2004 року щодо заміни слів та цифр “у короткострокову оренду на 5 років” на “постійне користування”, повідомляють “Наші Гроші“.

Прохання СБУ Київрада задовольнила, і рішенням від 6 жовтня 2011 року внесла зміни.

Позов до суду подала громадська організація “Серце Подолу”, створена мешканцями будинку на вул. Ігорівська, 2/6, що знаходиться на ділянці поряд із запланованою забудовою. Місцеві мешканці виступають проти будівництва на схилі. Ділянка знаходиться у межах Державного історико-архітектурного заповідника “Стародавній Київ”, архітектурної охоронної зони, в межах історичного ареалу столиці.

Нагору