Віталій Кличко розповів, як працювали міські служби, щоб подолати наслідки ракетного удару по центру Києва 10 жовтня, – ВІДЕО

Суспільство 20:16, 16.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мер Києва Віталій Кличко показав історію киянки – начальниці Шевченківського ШЕУ Людмили Ободзінської, яка зі своїми підлеглими та разом з іншими службами міста, практично за добу після російської атаки 10 жовтня прибрали її наслідки та відновили рух на перехресті вулиці Володимирської та бульвару Шевченка.
Це історія про 50-річну начальницю Шляхово-експлуатаційного управління з утримання автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району Людмилу Ободзінську.  Завдяки цій жінці кияни  бачать доглянуті вулиці, парки та сквери у центрі міста, наголосив мер. 

У підпорядкуванні жінки 362 працівники, із них – 270 чоловіки. В управлінні – 58 одиниць техніки, 149 км доріг, які щодня потрібно обслуговувати, ремонтувати та прибирати. Жінка вже 11 років працює у дорожній сфері, три з них – керівником Шевченківського ШЕУ. І, до речі, вона єдина жінка, яка очолює районне ШЕУ в столиці, – написав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, від початку широкомасштабної війни на плечі пані Людмили лягли особливі завдання. Окрім звичної для неї роботи з підтримання ладу на дорогах Шевченківського району, жінці доводилося організовувати доставку гуманітарної допомоги, облаштування блокпостів у столиці, розбір завалів після "прильотів" у середмісті. Аби на місце події змогла під’їхати спецтехніка та виконувати свою роботу. А потім – вивіз сміття з місць потрапляння російських ракет.

Минулого понеділка, 10 жовтня, Шевченківське ШЕУ, разом з іншими службами міста, практично за добу після атаки відновили рух на перехресті вулиці Володимирської та бульвару Шевченка. До цього оперативно прибрали перехрестя від обгорілих авто, уламків дорожніх знаків та битого скла з прилеглих будівель. Поки що, пояснює Людмила Ободзінська, на місці жахливої триметрової вирви облаштували покриття з крихти, яке за тиждень-два має просісти. І потім наші дорожники влаштують там нове асфальтне покриття. Дякуючи таким героїчним жінкам та чоловікам, які працюють у нашому місті, ми вистоїмо та переможемо! Бо наша сила – в людях. Їх працелюбності, доброті, оптимізмі та вірі в себе і свою країну, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що 10 жовтня, ворожі ракети влучили в цивільні об’єкти та автівки у Шевченківському та в Солом’янському районах міста. Втім, дуже швидко рух на бульварі Тараса Шевченка і вулиці Володимирській повністю відновили. Дорожники влаштували нове покриття у місці потрапляння російської ракети. Крім того, працівники "Київводоканалу" замінили частину пошкодженого трубопроводу.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору