Віталій Кличко показав нові пожежні авто для ДСНС, які прибули з Німеччини
Поділитися в
Копіювати посилання
У середу, 1 листопада, Віталій Кличко поширив у себе на сторінці у Фейсбуці відео, де видно, як до двору КМДА заїжджають пожежні машини.
Минулого року та нинішнього, столиця неодноразово отримувала важливу техніку для роботи рятувальників від Німеччини та інших партнерів з ЄС.
Це машини зі спеціальними драбинами, що дозволяють рятувати життя на високих поверхах. Також авто, що мають технологічні можливості гасити вогонь порошком.
Вся сучасна техніка допомагає зберегти й життя самим рятувальникам, які першими приїздять не лише на побутові та промислові пожежі, а й на місця обстрілів та падінь уламків ворожих ракет і безпілотників.