Відволік увагу продавця і схопив телефон: у Києві судитимуть крадія, – ФОТО

Кримінал 13:45, 12.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці судидимуть чоловіка, який вкрав з магазину смартфон. Про це повідомила поліція.

Це сталося у січні  в одному з магазинів Солом’янського району. До правоохоронців звернувся працівник магазину із заявою про крадіжку гаджета.

Завдяки записам з камер відеоспостереження вдалося встановити особу крадія.

“Ним виявився 32-річний мешканець Київської області, раніше судимий за майнові злочини”, – розповіли в поліції.

Чоловік відволік увагу продавця і викрав мобільний телефон просто з прилавка.

Під час обшуку у його квартирі телефон знайшли.

Чоловіка затримали і повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 КК (крадіжка в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Матеріали кримінального провадження вже передали до суду.

Джерело: 44.ua

Нагору