Відсьогодні у всіх ЦНАПах Києва можна офіційно зареєструвати домашню тварину
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Для власників собак ця процедура стала обов’язковою, а для власників котів — добровільною.
«Це питання безпеки, адже в разі втечі тварини наявність реєстраційних даних значно підвищує шанси оперативного повернення її додому. Водночас актуальна інформація про кількість домашніх тварин у місті дасть змогу більш ефективно планувати розвиток міської інфраструктури та сприятиме дотриманню ветеринарно-санітарних норм», — пишуть в КМДА.