Відключення елетроенергії у Києві: важливі об’єкти міста заживили генераторами, – ФОТО

Суспільство 12:32, 1.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві низку важливих об’єктів критичної інфраструктури заживили генераторами для забезпечення безперебійної роботи.
Про це повідомили в пресслужбі Київської міської ради.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.
Відомо, що Київ при фінансуванні уряду Тайваню отримав ще чотири генератори високої потужності для живлення міських об’єктів.
У столиці депутати Київської міської ради Вадим Васильчук та Григорій Маленко передали генератори КП «Київтеплоенерго».
Як зазначив Васильчук, генератори були закуплені завдяки налагодженій взаємодії між Тайванем, містом Києвом та Благодійним фондом «Дарничани».

В умовах постійних ворожих атак по об’єктах критичної інфраструктури перед містом постало питання нестачі електроенергії та, як наслідок, регулярних відключень споживачів. Спільно з колегами працюємо над тим, щоб налагодити співпрацю з іноземними партнерами, готовими надавати допомогу для України. Ми передали ще два генератори високої потужності – 400 кВА, один генератор – 350 кВА та один генератор – 150 кВА у розпорядження КП «Київтеплоенерго». Автономні системи будуть залучені для живлення міських об’єктів, – сказав Васильчук.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що угорська делегація на чолі з лідером політичної партії «Momentum» Ференцом Геленчером передали Києву 15 генераторів.
Окрім того, розповідали раніше про те, що Київ придбав 12 пересувних мобільних котелень, які вже отримало комунальне підприємство «Київтеплоенерго». У процесі виробництва ще понад 10 таких котелень для столиці.
Джерело: 44.ua

Нагору