Від початку тижня патрульні виявили 27 осіб, які мали з собою ймовірні наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
Перша подія трапилася в Подільському районі, де інспектори зупинили підозрілого чоловіка. Під час спілкування з поліцейськими, громадянин помітно нервував та зізнався, що має з собою наркотики.
Інший випадок стався на одному з блокпостів у Святошинському районі. Там інспектори помітили чоловіка, який, побачивши службовий автомобіль, різко змінив напрямок руху. Ми швидко наздогнали та зупинили громадянина. Провівши поверхневу перевірку, патрульні виявили у нього речовини, схожі на наркотичні.
В усіх випадках поліцейські затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.