Від початку тижня патрульні виявили 25 осіб, які мали з собою ймовірні наркотики

Кримінал 08:34, 14.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Перша подія трапилася у Дніпровському районі. Там ТОР-івці помітили чоловіка, який побачивши службовий автомобіль різко змінив напрямок руху. Інспектори наздогнали й зупинили громадянина. Чоловік зізнався, що має з собою пакетик з “амфетаміном”.

 

Інший випадок стався у Солом’янському районі, де патрульні зупинили автомобіль Peugeout, який рухався під час дії комендантської години. В авто перебувала пасажирка, у якої під час поверхневої перевірки, поліцейські виявили ймовірні наркотики.

 

В усіх випадках інспектори затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.

 

Нагору