Від початку тижня патрульні виявили 22 особи, які мали з собою ймовірні наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
Перша подія трапилася в Оболонському районі, де інспектори зупинили підозрілого чоловіка. Під час спілкування з поліцейськими, громадянин помітно нервував та зізнався, що має з собою наркотики.
Інший випадок стався у Святошинському районі, де патрульні помітили чоловіка, який, побачивши службовий автомобіль, різко змінив напрямок руху. Ми швидко наздогнали та зупинили громадянина. Провівши поверхневу перевірку, інспектори виявили у нього речовини, схожі на наркотичні.
В усіх випадках інспектори затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.
