Від початку тижня патрульні виявили 14 осіб, які мали з собою ймовірні наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
Одна з подій сталася на проспекті Повітрофлотському. Там поліцейські помітили жінку, яка перебувала на вулиці в період дії комендантської години. Інспектори зупинили громадянку, провели поверхневу перевірку та виявили у неї речовини, схожі на наркотичні.
Ще один випадок трапився на вулиці Олекси Гірника, де охоронці порядку зупинили автомобіль ЗАЗ, який порушив ПДР. Спілкуючись з патрульними, водій помітно нервував. Поліцейські провели чоловікові поверхневу перевірку та виявили ймовірні наркотики. Інспектори склали на керманича відповідні адмінматеріали.

В усіх випадках охоронці порядку затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.