Від початку тижня патрульні понад 17 разів виявляли осіб з ймовірними наркотиками

Кримінал 17:08, 9.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Одна з таких подій трапилась у Подільському районі. Патрулюючи, охоронці порядку помітили чоловіка, який, побачивши їх, почав підозріло поводитись та нервувати.

Під час поверхневої перевірки особи, інспектори виявили зіп-пакет із порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичну, зі слів — амфетамін.

Інший випадок стався на одному з блокпостів, де поліцейські зупинили для перевірки підозрілого громадянина. Під час спілкування з патрульними, чоловік зізнався, що має кишені канабіс.

 

В усіх випадках охоронці порядку затримали зловмисників та викликали слідчих для вилучення виявлених речовин й надання правової кваліфікації діям затриманих.

 

Нагору