Велопатрульні взяли участь у заїзді “Київська сотка 2023” + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цього року веломарафон зібрав понад 1200 учасників, чоловіків та жінок, які разом долали дистанцію на 50 або 100 кілометрів.
Цей захід створений для тих, хто не уявляє своє життя без їзди на велосипеді. Тому до нього долучилися й наші велопатрульні, понад 20 інспекторів.
А екіпажі поліції на автомобілях забезпечували безпеку та порядок під час проведення змагань.
Кожен учасник перед заїздом сплатив стартовий внесок. Ці гроші підуть на купівлю дронів для наших Сил Оборони.
