Велопатрульні повернули матері 2-річного сина, який загубився
Поліція 18:05, 2.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася учора на вулиці Ревуцького. На лінію 112 зателефонувала громадянка й повідомила, що побачила маленького хлопчика, який катався на самокаті без нагляду дорослих.
Не гаючи часу, інспектори прибули на місце події, де заявниця вказала на малого.
Коли поліцейські заспокоїли дитину до них підбігла стурбована жінка. Це й була мати маленької згуби.
Громадянка розповіла, що гуляла з сином на дитячому майданчику й не помітила, як він зник.
З матір’ю хлопчика охоронці порядку провели профілактичну бесіду, а про подію повідомили інспекторів ювенальної превенції.