Вечірка під час жалоби: поліція розпочала кримінальне провадження
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У День жалоби за 31 загиблим від масованої атаки на Київ, у столичному клубі в Голосіївському районі влаштували гучну вечірку.
Поліція прибула на місце, але двері їм не відчинили. Після обшуку в клубі знайшли понад 30 відвідувачів. На адміністрацію склали протоколи за дрібне хуліганство та непокору поліції.
Розпочато кримінальне провадження за ст. 296 ККУ — хуліганство. Порушникам загрожує штраф або до 15 діб арешту.
