Вдарив викруткою, вихопив сумку і втік: у Києві затримали нападника на жінку

Кримінал 09:02, 18.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Завдяки сміливим небайдужим громадянам, патрульні затримали нападника.

У Деснянському районі столиці на лінію 112 надійшло повідомлення про розбій.

Патрульні вирушили за адресою, яку їм назвали телефоном.

До слова, правоохоронців викликали випадкові перехожі, які стали свідками інциденту.

На місці потерпіла розповила, що виходила з під’їзду, як раптом, на неї напав невідомий. Він був з викруткою, якою вдарив киянку, вихопив сумку з речами та намагався втекти.

Цю сцену побачили двоє чоловіків, які притримали нападника та викликали поліцію.

Інспектори затримали порушника та викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин події.

У поліції вдячні свідомим громадянам за небайдужість та сміливість. Це яскравий приклад співпраці та спільної боротьби зі злочинністю.

Нагору