Вбив собаку колишньої, щоб помститися
Кримінал 19:57, 28.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
25-річна киянка заявила своєму хлопцю, що хоче розірвати з ним стосунки. Після сварки вона пішла з дому, а коли повернулась – побачила що її песик зі слідами крові лежить мертвий у пакеті біля смітника.
По дівчини не було, хлопець наніс тварині чисельних ударів й задушив, а тіло викинув до смітника.
Правоохоронці затримали 25-річного мешканця Київщини. Свої дії він пояснив бажанням помститись. За вчинене йому загрожує до трьох років позбавлення волі.